بیوگرافی شیما محمدی، از بازیگری در شاهگوش تا مدلینگ برندهای معروف طلا و جواهرات+عکس های جدید

بیوگرافی شیما محمدی: شيما محمدى متولد ۱۳۶۴ در تهران میباشد فعاليت هنرى و بازى را در ١٧ سالگى در گروه تى آرت به سرپرستى داوود بنى اردلان شروع كرده است.

بیوگرافی شیما محمدی: شیما محمدى متولد ۱۳۶۴ در تهران میباشد فعالیت هنرى و بازى را در ١٧ سالگى در گروه تى آرت به سرپرستى داوود بنى اردلان شروع کرده است.
وی با سریال شاهگوش به شهرت دست یافت و توانست در مجموعه و فیلم های بیشتری شانس حضور پیدا کند.
در ادامه این مطلب با بیوگرافی شیما محمدی و جدیدترین عکس های او در حاشیه اکران مردمی فیلم کوچه ژاپنی ها همراه باشید.

شاید بپسندید: زندگی شخصی حدیث فولادوند بازیگر چشم رنگی فراموش شده در ۵۰ سالگی!+ عکس

عکس های جدید شیما محمدی در حاشیه اکران فیلم کوچه ژاپنی ها

جالب خواهد بود:بیوگرافی سلمان خطی بازیگر نقش تقی سریال پایتخت، زندگی شخصی و همسر و فرزندان و نوه ها+عکس

بیشتر بخوانید: عکس های جذاب و مدلینگ ندیمه مهربون دونگی بیرون سریال + عکس ها میگن این واقعا اون نیست!

بیوگرافی شیما محمدی

بیوگرافی شیما محمدی

همان گونه که در بالا اشاره شد، شیما محمدی متولد سال ۱۳۶۴ در تهران و بازیگر است.
وی تحصیلکرده نقاشی (گرافیک) می باشد که با تدریس شروع کرد و در سال ۱۳۸۲ اتفاقی وارد عرصه تئاتر شد و به این ترتیب ۱۰ سال بعد توانست بازی در قاب تصویر را هم تجربه کند.

آشنایی با پیانو

در کودکی خیلی شیطون بودم و همش آدم ها را می ترساندم که لذت عجیبی برایم داشت تا اینکه کم کم به سمت هنر کشیده شدم و سپس پیانو را زیر نظر استاد اقدس پورتراب یاد گرفتم.

ورود به تئاتر

سال ۱۳۸۲ در ۱۸ سالگی زمان خرید بلیط سینما توسط یکی از کارگردان های تئاتر دعوت به کار شدم و به این ترتیب با گروه تئاتری «تی ار تی» به روی صحنه رفتم.

اولین بازی در قاب تصویر

سال ۱۳۹۰ زمانی که در فرهنگسرای پایداری تدریس می کردم و مدرس هنرهای تجسمی بودم و سمت روابط عمومی را در فرهنگسرا داشتم به پیشنهاد اهالی فرهنگسرا به جشن کارگردانان دعوت شدم، آنجا بود که سیروس الوند مرا دید و به آقای نادر مقدس معرفی کرد و به این ترتیب یک هفته بعد سرکار فیلم «اولین باران پاییزی» به کارگردانی خانم افسانه مقدس حضور پیدا کردم

قبل از بازیگری چون کارم نقاشی بود، تمام فکر و خیالم آموزشگاهی بود که تاسیس کرده بود و رنگ و قلم و خلاقیت تمام و فکر و ذکرم بود که بعدا مجبور شدم آنرا جمع کنم.
مادر و پدرم مخالفت بازیگری ام بودند، اولین باری که از خانواده دور شدم، سرکار آقای قدکچیان [فیلم از راه رسیده] به مدت سه هفته بود، پدرم آمد و مرا به دست آقای قدکچیان سپردند و ایشان آنقدر با اخلاف و با منش بودند که حس می کردم پدرم همراهم است.

شهرت با شاهگوش

در سال ۱۳۹۲ با سریال ۶۰ قسمتی «شاهگوش» به کارگردانی داوود میرباقری در نقش آزاده پاکباز کنار طناز طباطبایی دیده شد و خودش هم می گوید این کار برای من یک سکوی پرتاب بود.

بیوگرافی شیما محمدی

ازدواج و دخترش

شیما محمدی در اردیبهشت ۱۳۹۵ وقتی ۳۱ ساله بود با یک کارآفرین به نام «سینا محمدی» ازدواج کرد که ثمره این زندگی یک فرزند دختر به نام «نیکا» دارد.

بیوگرافی شیما محمدی

فیلمنامه نویسی

بجز بازیگری شغل دیگری ندارم و تنها فیلمنامه نویسی می کنم، فیلمنامه هایم را هم چند تهیه کننده برای ساخت تایید کرده اند، دنبال اینم که حتما آنها را ثبت کنم و به اجرا برسانم.

شیرینی حرفه های بازیگری

یکی از مهمترین شیرینی های این حرفه و در صحنه تئاتر صدای تشویق هاست که ضربان قلب من است، به واسطه فیلم و تصویر فن پیج ها که مهر و عشقشان را خالصانه تقدیم شما می کنند و برای شما مثل یک خانواده می شوند و با هر کار این خانواده بزرگتر می شود.
از دیگر شیرینی ها برای من برون ریزی خودم در هر نقش است که قبلا هم ذکر کردم برای من یک نوع تراپی است و عاشق تحسین و تشویق شدن هستم و به من قدرت می دهد.

بیوگرافی شیما محمدی

من پدرم از بازاری های قدیم بوده و توی صنف خودش از تجار و کاسب های به نام و خوش نام بازار است و من قبل ازدواج هم وضعیتم همین بود.
شیما محمدی از جهانی دیگه نبود که یک پسر پولداری بیاد و بگیرتش و خوشبختش کند، من یک زندگی خوبی داشتم.

تجربه مدلینگ

مدل برندهای اصیل و به نام طلا و جواهر و گالری های ویژه بودم و بیشتر سعی کردم کارهایم را در فضای اینستاگرام منتشر کردم.
وى فعالیت تصویرى خود را در فیلم خانم افسانه منادى به تهیه کنندگى آقاى نادر مقدس و با بازى در منار استاد حمشید مشایخى شروع کرده و پس از آن در فیلم نوروزى از راه رسیده به کارگردانى آقاى کامران قدکچیان در نقش اصلى به ایفاى نقش پرداخته،فیلم اینجا بهشت وا در پاییز ٩٢ به اتمام رسانده و در زمستان ٩١ در فیلم تریپ آقاى احمد کیا بازى کرده…

کارنامه هنری شیما محمدى

اولین باران پاییزى(افسانه منادى،نادر مقدس) از راه رسیده(کامران قدکچیان ) تریپ(احمد کیا) اینجا بهشت(سلیمان انصار) سریال شاهگوش(داوود میر باقرى) باورم کن (محمد حسین پور) سست٢(تله تئاتر)داوود بنى اردلان تئاتر: شاه پرى جون تو شهرى اى یا جنگلى(داوود بنى اردلان) ساده بگویم (استادصدوقى) سیرک(رفیعى) نیستانه(مجتبى عراقى) چاى داغ داغ سرد(على سلامى) و… از جمله کار های ایشان میباشد.

نوشته بیوگرافی شیما محمدی، از بازیگری در شاهگوش تا مدلینگ برندهای معروف طلا و جواهرات+عکس های جدید اولین بار در مجله خبری چشمک.
پدیدار شد.

مجید عابد
مجید عابد
مقاله‌ها: 684

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *