خواننده محلی تیتراز “سریال پایتخت” کیست+بیوگرافی و عکس

زمان شکارچیان خواننده تیتراژ پایتخت اهل و ساکن روستای طبقده ساری متولد اول فروردین ۱۳۵۴ و خواننده جدید تیتراژ سریال پایتخت 6 در خانواده‌ای اهل موسیقی به دنیا آمده است.

زمان شکارچیان خواننده تیتراژ پایتخت اهل و ساکن روستای طبقده ساری متولد اول فروردین ۱۳۵۴ و خواننده جدید تیتراژ سریال پایتخت ۶ در خانواده‌ای اهل موسیقی به دنیا آمده است.
در ادامه این مطلب بخش فرهنگ و هنر مجله خبری چشمک در مجموعه فیلم و سریال با بیوگرافی زمان شکارچیان خواننده تیتراژ پایتخت همراه باشید.

احتمالا بپسندید: بیوگرافی حسام منظور، زندگی شخصی و چهره متفاوت او بدون سبیل+عکس

بیوگرافی زمان شکارچیان خواننده تیتراژ سریال پایتخت

پدرش زمان شکارچیان و عموی پدرش استاد نظام شکارچیان از مشهورترین راویان موسیقی خاصی بودند که به آن موسیقی کولی ها یا موسیقی گداری می‌گویند، موسیقی که از مرکز استان و شهرستان میاندورود گرفته تا غرب استان گلستان جریان دارد.

پرویز شکارچیان که او را با نام زمان شکارچیان می شناسند ، در خصوص فعالیت هنری خود گفت: با توجه به پیشینه هنری که در خانواده ام وجود داشت از همان کودکی نوازندگی دوتار و خوانندگی را به صورت همزمان زیر نظر پدر و استاد نظام شکارچیان آغاز کردم و در ۹ سالگی همراه پدر به صورت حرفه ای در مراسم و مجالس به اجرای برنامه می پرداختم.

احتمالا بپسندید: چهره واقعی “سمندون” کابوس بچه های دهه ۶۰ بیرون سریال + عکس

زمان شکارچیان خواننده تیتراژ پایتخت

او که سال ۱۳۶۹ ازدواج کرد و اکنون سه فرزند دارد ، می‌گوید: موسیقی و نواختن دو تار همچنان در خانواده در جریان است و یک پسر ۱۴ ساله اش نیز به صورت حرفه‌ای دوتار می‌نوازد و می‌خواند.

خواننده تیتراژ سریال پایتخت ۶ که دو سال قبل به دلیل فوت پدرش خوانندگی و نوازندگی را رها کرده بود در خصوص چگونگی انتخاب خود برای خواندن تیتراژ این سریال پرطرفدار گفت: اردیبهشت ۹۸ برای پیگیری امور بیمه خود به خانه هنرمندان ساری مراجعه کردم که استاد سید جلال محمدی پس از گفت و گوی کوتاهی به من پیشنهاد کار داد.

برای نخستین بار یک خواننده از موسیقی کولی‌ها یا گدار‌ها در این سطح به اجرای برنامه پرداخته بود.

زمان شکارچیان خواننده تیتراژ پایتخت

یک گروه ۱۰ نفره با متوسط سنی ۱۸ تا ۲۰ سال نوازندگی سریال پایتخت ۶ را به عهده داشتند و استقبال مردم از آن نشان می‌دهد این امر با موفقیت انجام شده است.

او ادامه داد: فعالیت با زمان شکارچیان خواننده سریال پایتخت ادامه دارد و بزودی یک آلبوم از این خواننده نیز وارد بازار خواهد شد.

نوشته خواننده محلی تیتراز “سریال پایتخت” کیست+بیوگرافی و عکس اولین بار در مجله خبری چشمک.
پدیدار شد.

مجید عابد
مجید عابد
مقاله‌ها: 731

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *