عکس های تولد سوسانو در کنار همسر واقعی اش+ ۴۳ سالش شده اما انگار ۲۰ سالشه!

عکس های تولد سوسانو: هان های جین متولد ۱۹۸۱ در کره جنوبی ، بازیگر است.

عکس های تولد سوسانو: هان های جین متولد ۱۹۸۱ در کره جنوبی ، بازیگر است.
وی تحصیلکرده موسسه هنری سئول در رشته سینما می باشد که از ۲۱ سالگی بازیگری را شروع کرد تا اینکه در ۲۵ سالگی با نقش سوسانو جومونگ مشهور شد.
در ادامه با عکس های تولد سوسانو همراه شوید.

بیوگرافی هان های جین

او ۱۷۸ سانتی متر قد و ۴۹ کیلوگرم وزن دارد.
وی در سال ۱۳۶۰ در شهر دامیانگ کره جنوبی بزرگ شد و یک برادر و دو خواهر داشت که برادرش در سال ۲۰۱۰ وقتی ۳۱ ساله بود درگذشت.

هان‌های‌جین اولین بار سال ۲۰۰۱ وقتی ۲۰ ساله بود با فیلم کوتاه Magic Thumping از کلاس های هنری برای بازیگری در جلوی دوربین دعوت شد.
او سال ۲۰۰۲ با سریال ۴ قسمتی دوستان که اولین محصول مشترک کشور کره جنوبی و ژاپن بود ایفای نقش کرد که بسیار مورد توجه قرار گرفت.
در ادامه این مطلب بخش فرهنگ و هنر مجله خبری چشمک در محموعه فیلم و سریال تصاویری از جشن تولد ۴۲ سالگی هان های جین یا بانو سوسانو را در کنار همسرش ببینید.

عکس های تولد سوسانو

هان های جین سال ۲۰۰۶ در ۲۵ سالگی بازی درخشانی در سریال تاریخی جومونگ ایفا کرد که شهرت زیادی برایش در کره و همچنین در ایران به ارمغان آورد.

عکس های تولد سوسانو

هان های جین از سال ۲۰۰۳ با Yoo Na-ul خواننده کره ای وارد رابطه عاشقانه اش شد و به مدت ۹ سال با هم زندگی کردند که در نهایت بدون ازدواج از هم جدا شدند.

سوسانو بعد از جدایی از عشق خود سال ۲۰۱۳ در ۳۲ سالگی با کی سونگ یونگ بازیکن و کاپیتان تیم ملی فوتبال کره جنوی ازدواج کرد.

ثمره این یک دختر متولد ۱۳ سپاتمبر ۲۰۱۵ می باشد و در حال حاضر بخاطر حضور کی سونگ یونگ در تیم نیوکاسل یواتید در انگلستان زندگی می کنند.

عکس های جدید هان های جین

عکس های تولد سوسانو

نوشته عکس های تولد سوسانو در کنار همسر واقعی اش+ ۴۳ سالش شده اما انگار ۲۰ سالشه! اولین بار در مجله خبری چشمک.
پدیدار شد.

مجید عابد
مجید عابد
مقاله‌ها: 684

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *