چهره جوان هوسانیانگ سریال جنگجویان کوهستان” در ۷۵ سالگی اش+عکس

بازیگر نقش هوسانیانگ بعد از 47 سال: نقش هوسانیانگ در سریال جنگجویان کوهستان را نیز سانائه سوچیدا بازی می کرد.

بازیگر نقش هوسانیانگ بعد از ۴۷ سال: نقش هوسانیانگ در سریال جنگجویان کوهستان را نیز سانائه سوچیدا بازی می کرد.
سوچیدا در ۲۶ جولای ۱۹۴۹ در اوزاکا به دنیا آمد و اکنون ۷۲ سال سن دارد.
او از بازیگران شناخته شده تلویزیون کره جنوبی در دهه ۷۰ میلادی به شمار می آید و در نمایش ها، شوهای مسابقه ای و ویدیوهای تبلیغاتی بسیاری نیز حضور داشته است.

هوسانیانگ در سریال جنگجویان کوهستان تنها زن در میان جنگجویان لیان شانگ پو به مشار می آمدو صدا پیشگی او را مینو غزنوی بر عهده داشت.
در ادامه این مطلب بخش فرهنگ و هنر مجله خبری چشمک در مجموعه فیلم و سریال با جدیدترین عکس های بازیگر نقش هوسانیانگ بعد از ۴۷ سال همراه باشید.

بیشتر بخوانید: بیوگرافی ماهره حفیظ خان بازیگر زیبای پاکستانی + عکس های جدید!

جالب خواهد بود: عکس زن و شوهری خاص مهدی کوشکی با محیا خانم

بازیگر نقش هوسانیانگ بعد از ۴۷ سال

شاید بپسندید: سحر طلوعی بازیگر هتل پیاده رو: زندگی شخصی و وضعیت ازدواج+ عکس

بازیگر نقش هوسانیانگ بعد از 47 سال

درباره سریال جنگجویان کوهستان

جنگجویان کوهستان با نام اصلی کرانه رود (ژاپنی: 水滸伝، انگلیسی: The Water Margin، روماجی: Suikoden) که در بین ایرانی ها با نام لیانگ شان پو نیز شناخته می‌شود، مجموعهٔ تلویزیونی ژاپنی است که در سال‌های ۱۹۷۳ تا ۱۹۷۴ پخش شد.
لیانگ شان پو نام منطقه‌ای در کوهستان‌های چین در کرانه‌‌ی رود زرد و محل استقرار شورشیان چین بود.

این سریال بر اساس یکی از شاهکارهای ادبیات کلاسیک چین به نام لبه آب یا شوئی خو جوئن اثر شی نایان و لو گوانجونگ نوشته شده‌است و داستان ۱۰۸ قهرمان را نقل می‌کند که از سرتاسر چین در مکانی به نام «لیانگ شان پو» گردهم آمده و علیه ظلم و فساد حکومتی قیام می‌کنند و جاودانه می‌شوند.
سیزده قسمت اول این سریال ۲۶ قسمتی را شبکهٔ تلویزیونی نیپون یا به اختصار ان‌اچ‌کی تولید نموده و از سال ۱۹۷۳ تا ۱۹۷۴ از همین شبکه در ژاپن پخش شده‌است.

پس از آن بین سال‌های ۱۹۷۶ تا ۱۹۸۰، کشورهای انگلستان، فرانسه، هلند، اسپانیا و آلمان غربی اقدام به نمایش آن کرده‌اند.
سیزده قسمت بعدی را شبکه بی‌بی‌سی تولید کرده‌است.
همچنین این سریال برای اولین بار در سال‌های پایانی دههٔ ۱۳۶۰ خورشیدی با نام جنگجویان کوهستان از شبکه یک ایران پخش شد.
بسیاری از ایرانیان خاطره تماشای این سریال به صورت رنگی یا سیاه و سفید را دارند و نامش را به لیان شامپو می‌شناسند که در بین ایرانیان دقیقاً ضرب‌المثل و معادلی‌ست برای محله‌های هرج‌و‌مرج اعم از سرقت، دزدی، خلاف و اعتیاد تا درگیری و قتل است.

لین چانگ، افسر قدرتمند گارد امپراتوری از سوی کائو چیوی تشنهٔ قدرت به توطئه علیه امپراتور متهم و به مرگ محکوم می‌شود.
در هنگام اجرای فرمان، قاضی سونگ کیانگ با غیرقانونی اعلام کردن اعدام حکم به تبعید لین چانگ می‌دهد.
در طول راه افراد مختلفی از جمله هو سانیانگ که دختری است در لباس مردان سعی در آزاد کردن او می‌کنند ولی لین چانگ اصرار به اجرای حکم دارد و به تبعیدگاه می‌رود.

از سوی دیگر کائو چیو که از دخالت سونگ کیانگ و زنده ماندن لین چانگ خشمگین است و او را سدی در برابر اجرای خواسته‌های پلید خود می‌داند، ابتدا با پاپوش دوختن برای قاضی موجبات زندانی شدن او را فراهم آورده و سپس کسانی را برای کشتن لین چانگ می‌فرستد اما لین چانگ موفق به فرار شده و به محلی کوهستانی و دور افتاده به نام لیانگشان می‌رود.

دسترسی به لیانگ‌شان پو عملاً غیرممکن است زیرا گرداگرد آن را مرداب فرا گرفته و پناهگاهی امن را برای فراریان و ناراضیان پدیدآورده است.
ساکنان لیانگشان پو که آوازهٔ دلاوری‌های لین چانگ را شنیده‌اند او را به ریاست گروه خود برمی‌گزینند و هم پیمان می‌شوند تا با ظلم و فساد کائو چیو و اطرافیانش مبارزه کنند.
به مرور زمان افراد بیشتری از جمله سونگ کیانگ که به کمک لین چانگ و گروهش از زندان رهایی یافته و هو سن‌نیان که اولین و تنها زن پذیرفته شده در گروه می‌باشد به آنان اضافه شده و ۱۰۸ ستاره را تشکیل می‌دهند که قدرت و قابلیت‌های فوق‌العاده‌ای دارند.

زمان مبارزهٔ نهایی با کائو چیو که با تضعیف امپراتور هوئی زونگ از سلسله سونگ سعی در نابود کردن دودمان او و شروع سلسلهٔ کائو را دارد فرا می‌رسد.

نوشته چهره جوان هوسانیانگ سریال جنگجویان کوهستان” در ۷۵ سالگی اش+عکس اولین بار در مجله خبری چشمک.
پدیدار شد.

مجید عابد
مجید عابد
مقاله‌ها: 237

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *